Dom Opieki Willa Olkowo w Podkowie Leśnej

Dom opieki Willa Olkowo to przytulny dom dla osób starszych mieszczący się w urokliwej podwarszawskiej miejscowości, jednocześnie blisko Warszawy, z łatwym dojazdem samochodem lub kolejką WKD.
Adres email[email protected]
Strona WWWPrzejdź na stronę
Telefon606293291
MiejscowośćPodkowa Leśna
Województwo Mazowieckie
Odległość: 1,423 Kilometrów

Dom Opieki Willa Olkowo w Podkowie Leśnej

Dom opieki Willa Olkowo to przytulny dom dla osób starszych mieszczący się w urokliwej podwarszawskiej miejscowości, jednocześnie blisko Warszawy, z łatwym dojazdem samochodem lub kolejką WKD. Nowo utworzona placówka, znajdująca się w pięknej i cichej Podkowie Leśnej, świadczy całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym i osobom w podeszłym wieku.

W otoczeniu lasów i zieleni znajduje się piękny dom z okresu dwudziestolecia międzywojennego, w którym może zamieszkać 15 osób w komfortowych i przytulnych  jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w łóżka, szafki nocne, szafy, stół i krzesła. Wychodząc naprzeciw potrzebom Pensjonariuszy, pozwalamy na urządzenie pokoju własnymi meblami, dzięki czemu mogą czuć się jak u siebie w domu.

Centrum Domu jest salon połączony z jadalnią, w której poza posiłkami mieszkańcy mogą się spotykać, spędzać czas, rozmawiać, oglądać telewizję. Proponujemy również zajęcia manualne, zajęcia z zakresu terapii zajęciowej, ćwiczenia w samodzielnym funkcjonowaniu, spotkania integracyjne.

Oferujemy wyżywienie w postaci pięciu posiłków dziennie, na które składają się trzy posiłki główne oraz dodatkowo drugie śniadanie i podwieczorek, z uwzględnieniem indywidualnych diet, zaleconych przez lekarza. Dodatkowo mieszkańcy mają nieograniczony dostęp do drobnych przekąsek i napojów. Obiady przygotowywane są przez firmę cateringową w profesjonalnej kuchni urządzonej zgodnie z zasadami HACCP. Menu ustalamy wspólnie z mieszkańcami naszego domu.

W Willi Olkowo mogą przebywać osoby  niepełnosprawne, przewlekle chore lub osoby w podeszłym wieku – kobiety i mężczyźni.

Willa Olkowo to dom z przełomu lat dwudziestych i trzydziestych, o architekturze typowej dla tego okresu. W tym pięknym domu powstał Dom Opieki Willa Olkowo świadczący całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku. Posesja jest ogrodzona i zagospodarowana. Na terenie posesji znajduje się altana, która w okresie letnim może sprzyjać odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Obok budynku znajdują się trasy spacerowe i rowerowe. Lasy i cicha okolica to walory miejsca, w którym znajduje się Willa Olkowo. Budynek i jego otoczenie pozbawione są barier architektonicznych. Do wejścia głównego prowadzi podjazd. Dla komfortu mieszkańców w budynku zamontowano windę.

Szczegóły wpisu


Adres email[email protected]
Strona WWWPrzejdź na stronę
Telefon606293291
UlicaJaworowa 23
Kod pocztowy05-807
MiejscowośćPodkowa Leśna
Województwo Mazowieckie
Ośrodek dla (płeć) Obiekt koedukacyjny
Dostępność miejscDostępne miejsca (więcej, niż 2)
Odległość: 1,423 Kilometrów
AdresJaworowa 23, Podkowa Leśna
Kategoria

Napisz do właściciela


Otwórz w Google Maps

Lokalizacja